Jak optymalizować koszty aranżacji mieszkania w stanie deweloperskim?

Zakup nowego mieszkania to poważna decyzja oraz inwestycja. Wprowadzając się do niego, chcemy, aby spełniało wszystkie nasze założenia – zarówno pod względem aspektów estetycznych, jak i praktycznych. Tak też dokładnie planujemy jego wykończenie, które biorąc pod uwagę wiele czynników, może generować mniejsze lub większe wydatki. Jak jednak optymalizować koszty aranżacji mieszkania w stanie deweloperskim, aby było ono zgodne z naszymi pierwotnymi planami?

Czytaj więcej

Projekt przestronnego apartamentu

Projekt apartamentu zdominowała czerń oraz biel. Mimo to pozostaje on bardzo przestronną przestrzenią do życia. Przyjrzyjmy się mu bliżej, aby móc docenić pomysłowość, dzięki której funkcjonalność i estetyka zostały połączone w spójną całość.

Czytaj więcej

Jak zaprojektować garderobę?

Aktualnie już na etapie projektowania domów jednorodzinnych myślimy o przeznaczeniu konkretnego pomieszczenia na garderobę. Przestrzeń ta w dużych domach często łączona jest z sypialnią, bądź ulokowana w miejscu dostępnym dla wszystkich domowników, niedaleko łazienki.

Czytaj więcej

O nas

Architekci Wnętrz / o nas

MO Architekci - pracownia architektury wnętrz założona przez Magdalenę Statnik i Oskara Włodarka, absolwentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.