Architekt wnętrz Kołobrzeg – projekt gabinetu kosmetycznego autorstwa MO Architekci.

czytaj więcej

Architekt wnętrz Kołobrzeg – projekt gabinetu kosmetycznego autorstwa MO Architekci.

Wnętrze Gabinetu Kosmetycznego jest kolejnym projektem zrealizowanym przez naszą pracownię w Kołobrzegu. Nasze usługi oprócz Wielkopolski świadczymy również na terenie województwa Zachodniopomorskiego. Projektowane wnętrze znajduje się na ul. Różanej.
Lokal znajduje się poniżej poziomu gruntu, przez co dopływ naturalnego światła pomimo dużych witryn jest w pewnym stopniu ograniczony. W celu rozjaśnienia wnętrza projektowany gabinet kosmetyczny został utrzymany w jasnej kolorystyce, a odpowiednie doświetlenie przestrzeni zapewniają dzięki równomiernemu rozstawowi oprawy natynkowe oraz lampy dekoracyjne.

 

Organizacja stref pracy

Pomimo niewielkiego metrażu, który wynosi zaledwie 37 m2 , gabinet kosmetyczny musiał mieć wydzielone pięć stref t.j. :

• poczekalnia dla Klientów
• strefa manicure
• strefa pedicure
• toaleta dla Klientów
• pomieszczenie socjalne.

Dzięki odpowiedniemu podziałowi niewielkiej przestrzeni oraz wprowadzeniu nowych otworów w ścianach nośnych architektom wnętrz udało się doskonale rozplanować odpowiednie strefy. Układ pomieszczeń został zaprojektowany w taki sposób, aby maksymalnie usprawnić ciąg komunikacyjny i ułatwić codzienne funkcjonowanie osobą pracującym oraz Klientom gabinetu.
Dodatkowo aby zmaksymalizować dopływ światła naturalnego strefy w subtelny sposób dzielą drewniane przepierzenia.

Spójna kolorystyka

Sam projekt gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Kołobrzegu został utrzymany w jasnej kolorystyce tzn. bieli, którą doskonale ociepla podłoga w odcieniu dębu. Przytulności projektowanej przestrzeni dodają dekoracyjne lampy, sofa czy pojedyncze akcenty naturalnego dębu w formie mebli. Pewnego rodzaju dominantą przełamującą minimalistycznych charakter wnętrza jest nowoczesny wzór heksagonu.

Więcej wizualizacji przestrzeni gabinetu kosmetycznego możesz znaleźć w zakładce projekty, znajdują się tam również inne realizacje projektów wykonanych w pracowni MO Architekci.

Jeżeli poszukujesz architekta wnętrz w Kołobrzegu, który podejmie się zrealizowania projektu twojego wnętrza zapraszamy do współpracy.

O nas

Architekci Wnętrz / o nas

MO Architekci - pracownia architektury wnętrz założona przez Magdalenę Statnik i Oskara Włodarka, absolwentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.