O nas

O nas

Architekci wnętrz

Jako architekci wnętrz, zawsze staramy się sprostać wymaganiom naszych Klientów. Każdego dnia tworzymy kreatywne projekty i dbamy o to, żeby były one nie tylko niepowtarzalne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Stawiamy na dialog, ponieważ wtedy, jesteśmy w stanie poznać przyzwyczajenia i zainteresowania odbiorców naszych projektów. To pozwala na uzyskanie pełnego obrazu na temat ich wizji i oczekiwań. Dzięki temu, tworzone przez nas wnętrza spełniają wszystkie warunki, omawiane podczas przygotowywania projektu. Projektant wnętrz to osoba, która nie tylko wykonuje swoją pracę zgodnie ze wszystkimi przyjętymi standardami, ale także potrafi wsłuchać się w potrzeby innych ludzi i zrealizować ich wizje i wyobrażenia.

Bardzo ważną dla nas kwestią jest ergonomia. Jednym z głównych założeń podczas projektowania jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Ergonomia to nie tylko dobrze dobrane meble i wyposażenie, ale także zaplanowanie stref i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Źle zorganizowana przestrzeń może zaważyć na całościowym wrażeniu na temat danego projektu. Wpływa to również na jakość podczas codziennego użytkowania. Dlatego realizując nasze projekty nie stosujemy utartych schematów. Ważne jest dla nas indywidualne podejście i oryginalne rozwiązania.

 

Pracownia MO Architekci codziennie staje przed wyzwaniami, jakimi są nowe projekty i realizacje. Zajmujemy się nie tylko tworzeniem projektów, ale także ich kompleksowym wykonawstwem. Naszym zdaniem, projektanci wnętrz powinni nieprzerwanie się rozwijać. Dlatego, bezustannie poszerzamy swoją wiedzę i dbamy o to, żeby być na bieżąco z współczesnymi trendami i standardami. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci nie musieli martwić się jakością ani postępami wykonywanych prac. Sprawujemy kontrolę nad każdym detalem. Wszystko po to, aby projekty naszych Klientów były realizowane profesjonalnie i bezproblemowo.

 

Pasje i zainteresowania

 

Jako projektanci wnętrz stale poszerzamy nasze horyzonty i nie zamykamy się na inne aspekty sztuki i architektury. Zdajemy sobie sprawę, że dziedziny takie jak fotografia czy malarstwo pomagają w rozwijaniu wyobraźni, a co za tym idzie, w większej kreatywności w działaniach na polu zawodowym. W każdym zawodzie powinno dążyć się do przekraczania swoich granic i znanych schematów, tym bardziej wtedy, jeśli w pracy bardzo istotne jest poczucie wizji. Przez całe życie i karierę zawodową nieustannie pielęgnujemy pasje, dzięki temu nasza wrażliwość estetyczna ciągle się wzbogaca. Każdy projektant wnętrz jest poniekąd artystą, dlatego powiązania ze sztuką nie są nam obce. Poniżej kilka zdań o nas.

 

 

Magdalena Statnik

 

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii. W projektach stawia na funkcjonalne i kreatywne rozwiązania, odpowiadające wymaganiom każdego użytkownika. Laureatka konkursu architektonicznego ,,Dziecko oczami Gaudiego” oraz konkursu ,,Beksiński -Interpretacje”. Poza architekturą wnętrz realizuje się w fotografii. Jej prace brały udział w wystawach m. in. w Poznaniu, Toruniu oraz Katowicach.

Oskar Włodarek

 

Absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii. W architekturze wnętrz zwraca uwagę na proporcję oraz szczegóły, ceni minimalistyczne i proste formy. Podczas projektowania przykłada dużą uwagę do potrzeb użytkowników. Chętnie rozwija swoją pasję-poza architekturą wnętrz zajmuje się malarstwem. Jego prace brały udział w wystawach m. in. w Poznaniu, Częstochowie, Sieradzu, Radomiu.