Mieszkanie w kamienicy w centrum Poznania

Mieszkanie w kamienicy

Przestronny apartament w kamienicy zlokalizowany jest w ścisłym centrum Poznania. Wnętrze miało łączyć ze sobą nowoczesny styl oraz korespondować z klasycznym stylem wnętrz kamienic. Mieszkanie posiada dwie kondygnacje. Na pierwszej zlokalizowana została strefa dzienna – hol, salon, jadalnia oraz kuchnia. Na drugiej kondygnacji znajdują się sypialnia, pokój dziecka oraz pokój gościnny. Na każdej z kondygnacji znajduje się także łazienka.

W holu wejściowym przewidziane zostało miejsce do wieszania ubrań w formie designerskiego wieszaka oraz zaprojektowana została wisząca komoda na przechowywanie. Nie zabrakło również delikatnego lustra oraz oświetlenia dekoracyjnego.

W niewielkiej przestrzeni salonu znalazło się miejsce na wygodną stylizowaną sofę, miejsce na przechowywanie kolekcji książek w postaci otwartego regału jak również zamkniętej zabudowy oraz konsolek znajdujących się tuż za sofą. Eleganckiego charakteru wnętrzu dodają sztukaterie ścienne i sufitowe wraz retro dywanem.

Jadalnia zlokalizowana w pobliżu otwartej kuchni posiada obszerny drewniany stół oraz delikatnie stylizowane krzesła. W przestrzeni nieopodal schodów znalazło się również miejsce na biurko do pracy.

Minimalistyczna kuchnia w bieli i drewnie posiada dużą ilość miejsca do przechowywania, znalazło się w niej również miejsce na wino. Bezpośrednio za wysokim frontem szafy kuchennej kryje się małe pomieszczenie na pralkę. Przestrzeń pomiędzy blatem kuchennym, a szafkami pokrywa płytka imitująca wzór eleganckiego marmuru. Oby dwie kondygnacje połączone są ze sobą schodami o lekkiej ażurowej konstrukcji.

Na poddaszu apartamentu w głównej sypialni znajduje się wygodne łóżko z tapicerowanym wezgłowiem oraz nietuzinkowym oświetleniem. Pomimo charakterystycznego układu pomieszczenia ze względu na skosy udało się wygospodarować sporo miejsca do przechowywania ubrań.

Również w subtelnym małym pokoju dziecięcym nie zabrakło miejsca na przechowywanie zabawek oraz książek. Ścianę pod skosem udało się zagospodarować także w pokoju gościnnym zyskując tym samym dodatkowe schowki.

Wróć
Mieszkanie w kamienicy w centrum Poznania
5 (99,91%) 221 ocena(y)