Cennik

Cennik

Projektowanie wnętrz w Poznaniu – cennik

Kupili Państwo mieszkanie i zastanawiają się, ile będzie kosztował projekt jego aranżacji? A może jesteście na etapie wykańczania łazienki bądź kuchni i potrzebny jest Państwu dobry projektant, architekt lub dekorator wnętrz? Jeśli tak, jesteście we właściwym miejscu!

MO Architekci to zespół profesjonalistów, którzy tanio oferują kompleksowe usługi z zakresu architektury wnętrz, takie jak projektowanie i aranżacja wnętrz. W zależności od rodzaju wybranego pakietu usług w cenie realizowanego przez nas projektu mogą znajdować się wizualizacje wnętrza, animacje 3d, rysunki techniczne oraz wykaz użytych materiałów potrzebnych do realizacji profesjonalnie zaprojektowanego wnętrza.

 

Ile kosztuje projekt aranżacji wnętrz i od czego zależy cennik?

Dokładne oszacowanie cennika projektowania i aranżacji wnętrz nie jest łatwe, ponieważ na ostateczną cenę tego typu usług składa się wiele czynników. Każdy dobry projektant wnętrz bierze pod uwagę przede wszystkim:

  • zakres projektu (czy ma być to projekt koncepcyjny czy kompleksowy),
  • ilość projektowanych/aranżowanych metrów kwadratowych powierzchni (często im większe zamówienie tym cena za metr kwadratowy jest niższa),
  • stopień skomplikowania przestrzeni (czy ma być to tylko projekt wnętrza łazienki czy aranżacja całego mieszkania).

Cennik usług projektowania i aranżacji wnętrz każdego architekta jest uzależniony od czasu potrzebnego na przygotowanie koncepcji, wymagań inwestora oraz od tego, czy jest to projekt domu lub mieszkania czy budynku użyteczności publicznej.

 

Projektowanie wnętrz – tanio i kompleksowo

Jeśli poszukują Państwo odpowiedzi na pytania dotyczące projektowania i aranżacji wnętrz oraz interesują Państwa ceny wyżej wymienionych usług, zachęcamy do kontaktu z dobrymi projektantami MO Architekci z miasta Poznań.

 

Email: biuro@mo-architekci.pl

Tel: +48 884 904 944