Projekt apteki w Poznaniu

Apteka Poznań

Projekt wnętrza apteki wraz z laboratorium leków Poznań.
Nowoczesny charakter oraz minimalistyczny wygląd – to główne założenia projektu wnętrza apteki w Poznaniu.

Naszym Inwestorom zależało na stworzeniu praktycznego wnętrza – łatwego w utrzymaniu z wyrazistym, nietuzinkowym , mocnym akcentem dekoracyjnym. Wnętrze miało dawać uczucie świeżości i zdrowia. We wnętrzu apteki zaprojektowane zostały pomieszczenia dostępne dla Klientów – duża główna sala sprzedaży oraz pomieszczenia dostępne tylko dla personelu apteki- pomieszczenie do przygotowania leków na specjalne zamówienie wraz z zapleczem sanitarnym, magazyn na leki oraz pomieszczenie socjalne dla pracowników.

Kolorystyka wnętrza utrzymana została w gamie bieli oraz szarości z mocnym akcentem zieleni w postaci dekoracyjnego mchu – nowatorskiego rozwiązania świetnie sprawdzającego się w wnętrzach użyteczności publicznej jak również w prywatnych realizacjach. Mech dekoracyjny jest rozwiązaniem nie wymagającym znacznej pielęgnacji jak również dużego dostępu światła naturalnego. Rynek oferuje jego bogatą paletę kolorystyczną, natomiast w projekcie apteki zastosowany został w odcieniu zieleni.

Stonowana kolorystyka pozostałych elementów wnętrza – betonowe posadzki, betonowa ściana, proste minimalistyczne meble w odcieniach bieli, ascetyczne formy lamp doświetlające przestrzeń lady stanowią doskonałe tło dla nietypowego rozwiązania na ścianie.

Zastosowane w projekcie meble zostały zaprojektowane na wymiar, uwzględniając przy tym wymogi ergonomiczne. Formy mebli, materiały użyte na posadzkach podnoszą komfort w zachowaniu czystości we wnętrzu użyteczności publicznej.

Wróć
Projekt apteki w Poznaniu
5 (99,04%) 249 ocena(y)